Szybki i profesjonalny serwis Twojej instalacji. Zadzwoń 77 433-50-28 Zapraszamy !!!

O firmie Agnik


Firma "AGNIK" istnieje już ponad 25 lat, dzięki czemu klienci zyskali nowego partnera, który to jest w stanie sprostać najbardziej wyszukanym ofertom w dziedzinie instalatorstwa. Usługi świadczone są na obszarze całego kraju, dlatego też grono zainteresowanych stale powiększa się. Zakres oferowanych prac, które zabezpieczone są gwarancją w wymiarze od 18 do 24 miesięcy, jest szeroki, obejmuje instalacje:
 

  • wodne i kanalizacyjne
  • gazowe
  • centralnego ogrzewania
  • instalacje podłogowe
  • kotłownie gazowe i olejowe
  • kolektory słoneczne


Prowadzimy także sprzedaż gazowych podgrzewaczy wody i kotłów centralnego ogrzewania firm Termet, Junkers, De Dietrich oraz materiałów instalacyjnych.

Sprzedaż materiałów i wykonawstwo instalacji odbywa się na korzystnych warunkach. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne kredyty na zakup wybranego towaru czy usługi oraz kredyty z banku Ochrony Środowiska na wykonanie instalacji C.O. Ponadto firma w każdym przypadku, w zakresie sprzedawanych przez nas materiałów i montowanych instalacji zapewnia naszym klientom autoryzowany serwis, fachowe doradztwo techniczne, przygotowanie kosztorysów ofertowych, dowóz materiałów na plac budowy oraz kontakt z doświadczonymi wykonawcami robót.

Serdecznie zapraszam

 

Mieczysław Karolczuk

ul. Piłsudskiego 62B 48-303 NYSA 

tel./fax 77433-50-28  email: biuro@agnik.pl

Wyposażenie łazienki, armatura łazienkowa, sprzedaż pieców sprzedaż kotłów,
wyposażenie kuchni, materiały hydrauliczne

Wszelkie prawa zastrzeżne.

CMS Web design - Tworzenie stron www